Wyszukiwarka

Zasady

Zasady użytkowania tej strony są bardzo proste. Można wybrać i zakupić pracę, używając formularza, lub pisząc do mnie mail przez zakładkę "kontakt". Wszystkie przesyłane dane są bezpieczne, co jest gwarantowane licencją właścicieli skryptu Quick.Cart firmy Open Solution, na bazie którego zbudowałem GALERIĘ. Wszelkie kwestie ochrony prywatności działają na ogólnych zasadach obowiązujących nas wszystkich.

Dlaczego Galeria Autorska?
Dzięki temu mamy bezpośredni kontakt i unikamy płacenia prowizji pośrednikom. W przypadku zamówienia bezpośredni przepływ informacji ma także zasadnicze znaczenie.

Gwarancja
Kupując u mnie dostaje Pani, Pan, gwarancję jakości dzieła oraz certyfikat autentyczności. Daję także rękojmię w postaci możliwości zwrotu w ciągu 14 dni, oraz ewentualnej wymiany na inne dzieło o porównywalnej wartości.

Płatność
Można dokonywać płatności online, można także umówić się mailowo na kontakt osobisty, co w przypadku zamówienia przedmiotów użytkowych, takich jak meble czy piece lub kominki, jest po prostu konieczne. Wtedy też możemy rozliczać się w dowolnej formie.

Wysyłka
W przypadku dzieł gotowych i możliwych do wysłania pocztą lub kurierem, koszt wysyłki wliczony jest w cenę dzieła. Albo raczej biorę go na siebie. Wyjątek stanowi wysyłka za granicę, szacowana indywidualnie. Także w przypadku drobiazgów, takich jak na przykład płyty z moimi piosenkami, darmowa wysyłka dotyczyć może większej ilości sztuk. Te szczegóły będą umieszczane bezpośrednio przy danej pozycji. 

Rachunek
Na zakup dzieła wystawiam rachunek jako artysta plastyk.

Podatek

Wszelkie tego typu rozliczenia leżą po mojej stronie.

Terminy
Wysyłką zamówionych prac zajmuję się niezwłocznie po otrzymaniu płatności. Może to zająć parę dni, jeśli jestem akurat w podróży, lub jeśli praca wymaga szczególnego przygotowania i opakowania. Rękojmia liczy się od chwili dostarczenia dzieła do osoby zamawiającej.

Zamówienie specjalne
Jestem otwarty na realizację zamówień, które wykraczają poza prezentowane na tej stronie pomysły. Mam duże doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu elementów wystroju wnętrz, mebli, lamp, karniszy, i różnych nietypowych urządzeń i konstrukcji, a przede wszystkim płaskorzeźb, rzeźb, statuetek okolicznościowych z brązu, ceramiki, drewna. Możemy porozmawiać o każdej interesującej propozycji.

Prawa autorskie
Wszystkie prezentowane tutaj rzeźby, obrazy, projekty i pomysły objęte są prawami autorskimi na ogólnie obowiązujacych zasadach. Dotyczy to także projektów realizowanych na zamówienie we współpracy z osobami zamawiającymi. Zastrzegam sobie także prawo do odstąpienia od realizacji projektu, jeśli na wczesnym etapie okaże się, że nie będzie mógł być zgodny z moją artystyczną wizją i etyką.

Uwagi techniczne
Strona jest nowiutka i dopiero testuję jej działanie. Według posiadanych przeze mnie informacji możliwe jest płacenie online przez PayPal, lub w innej formie, ale jeszcze tego nie testowałem. Dlatego proszę o wszelkie uwagi dotyczące działania tej strony, a także jej wyglądu i sposobu działania, funkcji, które można by dodać itp. Robię to wszystko sam, dlatego będę wdzięczny za sugestie.

Życzę trafnych wyborów i udanych zakupów!